Logo
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku
ul. Mickiewicza 10, 46-200 Kluczbork
tel.: 77 418 12 70, 77 418 12 31
   
  

Informacje


Kluczbork, 06.04.2021

 Szanowni Państwo  

Z powodu utrzymującej się pandemii Zarząd Stowarzyszenia Edukacyjnego Mickiewicz zdecydował o odwołaniu obchodów Jubileuszu 75-lecia liceum 5 czerwca 2021 r.

Wszelkie wpłacone przez Państwa zaliczki zostaną w najbliższym tygodniu zwrócone na Państwa konta bankowe. Absolwentów, którzy wpłacili zaliczkę w sekretariacie szkoły, prosimy o odbiór osobiście.

Przepraszamy za niedogodności, ale w sytuacji zagrożenia  jest to najbardziej odpowiedzialna decyzja. Mamy nadzieję, że kolejny jubileusz 80-lecia będziemy mogli świętować bez żadnych zakłóceń.

Z pozdrowieniami i życzeniami dobrego zdrowia.

Zarząd Stowarzyszenia Edukacyjnego Mickiewicz


                                                                                                                                                                         Kluczbork, 05.04.2020

Szanowni Państwo! Drodzy Absolwenci!

W związku z zagrożeniem wywołanym koronawirusem i pandemią, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, Zarząd Stowarzyszenia Edukacyjnego Mickiewicz zdecydował o przesunięciu obchodów jubileuszu na sobotę 5 czerwca 2021 r.

Dotychczasowe zgłoszenia nadal obowiązują. Formularz rejestracyjny pozostaje nadal aktywny
https://bit.ly/3bTKIam. Jeśli jednak chcieliby Państwo anulować swoje zgłoszenie i wycofać zaliczkę, to bardzo prosimy o informację na maila stowarzyszenie@zsokluczbork.pl z podaniem numeru konta. Mogą tez Państwo kontaktować się z nami telefonicznie 77 418 12 70, 660 377 644.

Program uroczystości w dniu 5 czerwca 2021 r.

11.00 - oficjalna część obchodów
- powitanie gości
- wystąpienia uczestników
- program artystyczny "Spotkanie teraźniejszości z przeszłością - historia szkoły oczami absolwentów trzech pokoleń"
- prezentacja jubileuszowego albumu
13.00 - przerwa kawowa
13.30-15.00 - zwiedzanie wystawy fotografii
- zwiedzanie szkoły
- spotkania w klasach, wspomnienia
19.00 - bal absolwenta z programem artystycznym młodzieży

Cały rok szkolny 2020/2021 będzie rokiem jubileuszowym dla szkoły, w którym będziemy podejmować różnego rodzaju akcje mające na celu uświetnienie jubileuszu, takie jak wystawa pamiątkowych zdjęć, publikacja dokumentująca historię szkoły, kolaże zdjęć absolwentów, posadzenie jubileuszowego drzewa, itp.

Zachęcamy do śledzenia aktualnych informacji o jubileuszu na facebooku szkolnym ZSO Kluczbork oraz na stronie szkoły zsokluczbork.pl w zakładce Stowarzyszenie. Będziemy Państwa informować na bieżąco!

Serdecznie zachęcamy do udziału w uroczystościach 75-lecia I LO w dniu 5 czerwca 2021 r . Mamy nadzieję, że będą one okazją do spotkania "po latach" z kolegami, koleżankami oraz nauczycielami ze szkoły.

Zarząd Stowarzyszenia Edukacyjnego Mickiewicz


Witamy Państwa ponownie!!! Cieszymy się bardzo, że zaplanowany jubileusz spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Ponieważ liczba miejsc na hali OSIR jest ograniczona, pierwszeństwo zgłoszenia na bal mają absolwenci szkoły do 30 maja 2020 r. Jeśli zostaną wolne miejsca, od czerwca będą mogły zapisywać się osoby towarzyszące.

Udostępniamy poniżej link do rejestracji. Rejestracja jest wymagana zarówno na obchody oficjalne jak i na bal absolwenta. Formularz rejestracyjny w wersji papierowej jest również dostępny w sekretariacie szkoły.


https://bit.ly/3bTKIam

Prosimy w ciągu 14 dni od wysłania zgłoszenia dokonać wpłaty na konto Stowarzyszenia Edukacyjnego Mickiewicz, w przeciwnym razie rejestracja zostanie anulowana. Dopuszczamy możliwość rezygnacji i całkowity zwrot kosztów do dnia 30 sierpnia 2020 r. Po tym terminie rezygnacja z pełnym zwrotem kosztów będzie możliwa tylko w sytuacjach losowych.

Dla ułatwienia nam organizacji tak dużego przedsięwzięcia prosimy o przemyślane decyzje i terminowe wpłaty.

Dane do przelewu
Odbiorca: Stowarzyszenie Edukacyjne Mickiewicz
Adres: ul. Mickiewicza 10, 46-200 Kluczbork
Tytułem: Imię i nazwisko, Obchody jubileuszu lub/i Bal absolwenta
Numer rachunku bankowego: 55 1600 1462 1882 8356 4000 0001
Bank: BNP Paribas

Zaznaczamy, że zmieniliśmy opłaty za uczestnictwo w obchodach jubileuszu, za co najmocniej przepraszamy! Po weryfikacji z firmą cateringową ustalone ceny są ostateczne:
- obchody oficjalne, 20 zł od osoby /smycz i przypinka z jubileuszowym logo, poczęstunek/,
- bal absolwenta, 250 zł od osoby /zabawa taneczna, konsumpcja, zimne i ciepłe napoje, program artystyczny/.

Prosimy o udostępnianie informacji. Do usłyszenia wkrótce!!!

Formularz zgłoszenia

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=tvgHAFaSFkWCJL-YLS1wYAzCgMoqGzVEhJLF8zp5zDpUMFNKWlRUT1lPMldXUzRRM0dINFYyOUtRMi4u


Szanowni Państwo! Drodzy Absolwenci!

Stowarzyszenie Edukacyjne Mickiewicz, Dyrekcja Szkoły i Grono Pedagogiczne ZSO pragną zaprosić Absolwentów i Profesorów na uroczystość obchodów Jubileuszu 75-lecia I LO w Kluczborku w dniu 17 października 2020 r. /sobota/. Już teraz prosimy Państwa o zarezerwowanie sobie tego terminu. Mamy nadzieję na liczny udział wychowanków i nauczycieli w obchodach jubileuszu szkoły!

Plan uroczystości:
1. Godz. 11.00 - oficjalna część obchodów: - powitanie gości, wystąpienia uczestników, program artystyczny "Spotkanie teraźniejszości z przeszłością - historia szkoły oczami absolwentów trzech pokoleń", prezentacja jubileuszowego albumu
2. Godz. 13.00 - przerwa kawowa
3. Godz. 13.30-15.00 - zwiedzanie wystawy fotografii, zwiedzanie szkoły, spotkania w klasach, wspomnienia
4. Godz. 19.00 - bal absolwenta z programem artystycznym młodzieży.

W zależności od liczby uczestników, uroczystość odbędzie się w szkole lub na hali OSIR z możliwością zwiedzania szkoły. Będziemy Państwa informować na bieżąco!

Wkrótce dostępny będzie formularz Online, za pomocą którego będą Państwo mogli dokonać zgłoszenia. Papierowa karta zgłoszenia będzie również dostępna w sekretariacie szkoły.
W formularzu zgłoszeniowym będą Państwo proszeni o zaznaczenie, w której części obchodów chcą Państwo wziąć udział, do południa czy wieczorem lub w obydwu częściach. Umożliwi nam to lepsze rozplanowanie uroczystości oraz przekazywanie aktualnych informacji o wydarzeniu.

Zaznaczamy, że koszt udziału w balu absolwenta wynosi 200 zł od osoby. Wpłaty należy dokonać na konto stowarzyszenia. Pozostałe elementy uroczystości nie są objęte koniecznością opłaty za uczestnictwo.
Prosimy także o wsparcie naszych przygotowań do Jubileuszu  poprzez przekazanie darowizny na konto Stowarzyszenia, z dopiskiem "Wsparcie Jubileuszu". Całość darowizny można odliczyć od dochodu.

Dane do przelewu
Odbiorca: Stowarzyszenie Edukacyjne Mickiewicz
Adres: ul. Mickiewicza 10, 46-200 Kluczbork
Tytułem: Imię i nazwisko, Wsparcie jubileusz lub/i Bal absolwenta
Numer rachunku bankowego: 55 1600 1462 1882 8356 4000 0001
Bank: BNP Paribas

Serdecznie zachęcamy do udziału w uroczystościach 75-lecia I LO w Kluczborku. Mamy nadzieję, że będą one okazją do spotkania "po latach" z kolegami, koleżankami oraz nauczycielami ze szkoły.