1 czerwca na Mickiewicza obchodziliśmy Szkolny Dzień Dziecka. Można było spędzić czas w gronie przyjaciół, kupić ciasto, popcorn, gofry i tosty świeżo robione przez naszych uczniów oraz skorzystać z fotobudki. Pieniądze zebrane w kwocie 1710, (po odliczeniu kosztów przelewu) 1692,25 zł wpłaciliśmy na leczenie Poli Betkier.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję.