Logo
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku
ul. Mickiewicza 10, 46-200 Kluczbork
tel.: 77 418 12 70, 77 418 12 31
   
  

Drodzy Uczniowie i Szanowni Nauczyciele,

dziś stajemy razem na progu nowego roku szkolnego 2023/2024, pełni entuzjazmu i optymizmu. To nie tylko kolejny etap w Waszym życiu edukacyjnym, to także nowa szansa do odkrywania, uczenia i rozwijania się. Pamiętajcie o kilku ważnych wskazówkach, które pomogą Wam uczynić ten rok naprawdę wyjątkowym.

Przede wszystkim, miejcie odwagę marzyć. Wyznaczcie sobie cele, które Was inspirują, a następnie pracujcie wytrwale, aby je osiągnąć. 
Współpraca jest kluczem do sukcesu. Jako zespół możecie osiągnąć znacznie więcej niż jako jednostki.
Nie bójcie się wyzwań, ponieważ to właśnie one kształtują Waszą siłę.
Pamiętajcie o wartości samodyscypliny. To właśnie ona pomoże Wam zachować równowagę między nauką a innymi aspektami Waszego życia.
Wykorzystajcie każdą okazję edukacyjną. Bądźcie ciekawi, pytajcie, zgłębiajcie tematy - to właśnie takie podejście pozwoli Wam rozwijać się i odnosić sukcesy.

Drodzy uczniowie i nauczyciele, nowy rok szkolny to podróż, w którą wspólnie się wybieramy. Wspólnie możemy uczynić ten rok wyjątkowym, pełnym inspiracji i pozytywnych doświadczeń.

Życzę Wszystkim ogromnej determinacji, radości z nauki oraz niezapomnianych chwil związanych z życiem w społeczności I LO w Kluczborku!

Krystyna Błażewska
Dyrektor szkoły

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
  
Pracownia OZE

Dlaczego warto wybrać I LO w Kluczborku?

Tytuł Microsoft Schowcase School dla naszej szkoły!!!

 Z wielką przyjemnością i dumą przekazujemy informację, ze nasza szkoła uzyskała prestiżowy tytuł Microsoft Showcase School. Oznacza to, że Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kluczborku jest częścią globalnego programu najbardziej innowacyjnych szkół na świecie. Jesteśmy jedną z 11 wyróżnionych szkół w Polsce. Więcej o programie www.zsokluczbork.pl/web.n4