Logo
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku
ul. Mickiewicza 10, 46-200 Kluczbork
tel.: 77 418 12 70, 77 418 12 31
   
  
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Nasze liceum ponownie w gronie 1000 najlepszych liceów w Polsce!
 
Corocznie od pierwszego rankingu Perspektywy w 2015 roku jesteśmy nagradzani tarczą za wyniki i osiągniecia w nauce, na które składają się sukcesy szkoły w olimpiadach 25%, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych 30% oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych 45%. Nasze liceum zajęło w tegorocznym rankingu12 miejsce w województwie opolskim i 524 miejsce w kraju zdobywając brązową tarczę.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, absolwentom i nauczycielom, gdyż to właśnie Wasze starania przyczyniły się do sukcesu naszej szkoły!
 


 
Najlepsze Europejskie Szkoły Praworządności RP
 
Wysoka Kapituła X Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego Europejskich Szkół Praworządności RP gratuluje serdecznie dyrekcji, nauczycielom i uczniom szkoły sukcesów w olimpiadach społeczno - prawnych, co zaowocowało zajęciem wysokiego miejsca w Polsce w X Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim Europejskich Szkół Praworządności RP 2021.
 

 
Ósmoklasisto!

Twoi koledzy z I LO w Kluczborku osiągają sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz konkursach artystycznych. Realizując swoje pasje rozsławiają szkołę, miasto, powiat i województwo. Daje im to ogromną satysfakcję. Kiedy Ich sukcesy zauważane są przez władze państwowe czy samorządowe, zdobywają stypendia i nagrody finansowe, dzięki którym mogą kontynuować rozwijanie zainteresowań.

Ósmoklasisto,
nieważne, czy interesujesz się którąś z wielu dziedzin nauki, uprawiasz niszową dyscyplinę sportu, pasjonuje Cię lotnictwo albo układasz w 10 sekund kostkę Rubika. ZAWSZE MASZ NASZE WSPARCIE!

  
Szkoła z POWERem

 

Dlaczego warto wybrać I LO w Kluczborku?