Logo
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku
ul. Mickiewicza 10, 46-200 Kluczbork
tel.: 77 418 12 70, 77 418 12 31
   
  

Dyplomy Microsoft Innovative Educator Expert 2020-2021


Celebrujemy zakończenie programu budowania i wzmacniania kompetencji cyfrowych z Microsoft dla Edukacji. Jedenastu nauczycieli naszego liceum otrzymało dyplomy potwierdzające aktywny udział w społeczności MIEE 2020-2021 polegający m.in. na dzieleniu się wiedzą z edukatorami w Polsce, współpracy z lokalnymi władzami i promowaniu nowych technologii w szkole. To był rok pełen ciekawych spotkań i inspiracji!

Wszyscy przeszliśmy kurs cyfryzacji w przyspieszonym tempie. Dziś, gdy uczniowie wrócili do szkół, musimy uświadomić sobie, że wyzwanie, z jakim się zetknęliśmy, jest równocześnie ogromną szansą na trwałą zmianę w Pole tekstowe: '.edukacji. Świat bowiem idzie w jednym kierunku – w stronę coraz większej cyfryzacji. Dlatego warto dziś podsumować, jakie postępy zostały dokonane w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w tym obszarze oraz z jakich doświadczeń z ostatniego roku warto korzystać. Czeka nas lepsza ciekawsza przyszłość - szkoła stacjonarna wzmocniona cyfrowo, z lepszym dostępem wiedzy dla każdego ucznia, odpowiadającą na potrzeby rynku pracy.

Oto nasi nauczycieli, dzięki którym mogliśmy z sukcesem prowadzić lekcje online, którzy pomagali innym wdrażać nowe zdalne rozwiązania, przygotowywać ciekawe cyfrowe materiały edukacyjne, którzy dbali o uczniów, aby mogli odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Na zdjęciu od lewej:
Katarzyna Szewczyk – OneNote Specialist, Adobe Photoshop Specialist
Roman Sarnicki – administrator Office365, FlipGrid Specialist, eLider w projektach Opolskie dla Liceów i Kreatywna Opolszczyzna
Krystyna Błażewska – trener Teams, koordynatorka eLiderów w projekcie Opolskie dla Liceów
Arkadiusz Sarnicki – administrator Office365, OneNote Specialist
Bożena Maliszewska-Kozan – trener Teams, eLider w projektach Opolskie dla Liceów i Kreatywna Opolszczyzna
Beata Jarczewska-Walania – MIEE 2020-2021
Joanna Ryczek – MIEE 2020-2021
Iwona Baldy - trener Teams, eLider w projektach Opolskie dla Liceów i Kreatywna Opolszczyzna
Agata Murzyńska – MIEE 2020-2021
Andrzej Bugajak – MIEE 2020-2021
Elżbieta Sowa – MIEE 2020-2021

autorka: Krystyna Błażewska