Logo
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku
ul. Mickiewicza 10, 46-200 Kluczbork
tel.: 77 418 12 70, 77 418 12 31
   
  

Wiosenna Mila


W sobotę, 6 kwietnia, mieliśmy przyjemność rozpocząć cykl wydarzeń poświęcony wyjątkowemu jubileuszowi – 20-leciu wejścia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji, na kampusie Stobrawa w Kluczborku przy ulicy Sportowej 7, zorganizowaliśmy sportową imprezę „Wiosenna Mila”.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10:00 rozgrzewką i tańcem zumby. Biegacze, jak i miłośnicy nordic walking mieli za zadanie pokonać dystans około 1600 metrów, czyli 1 milę. Atmosfera była pełna energii i wspólnej radości z aktywnego spędzania czasu.

Każdy uczestnik wydarzenia otrzymał pamiątkowy medal oraz pakiet startowy, który zawierał miodzik, rogalik, baton energetyczny oraz napój Oshee. Dodatkowo, dla szczęśliwców, rozlosowano 40 koszulek z symbolicznym oznaczeniem Kluczbork 20 lat w UE.

Specjalne atrakcje przygotował klub fitness Family Point z Kujakowic Górnych, który obchodzi w bieżącym roku swoje drugie urodziny. Uczestnicy mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji sportowych, co jeszcze bardziej urozmaiciło to wyjątkowe przedpołudnie.

Wydarzenie zainicjowane przez Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Opolu oraz Marszałka Województwa Opolskiego, Andrzeja Bułę, było też okazją do uświadomienia sobie korzyści, jakie przyniosła nam przynależność Polski do UE.
Zdjęcia do pobrania bit.ly/3TZpApL

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie