Logo
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku
ul. Mickiewicza 10, 46-200 Kluczbork
tel.: 77 418 12 70, 77 418 12 31
   
  

Mobilność POWER SE Amsterdam


Kurs "Classroom Debates: Turn Them Into an Effective Teaching Tool" służył doskonaleniu języka angielskiego na poziomie B2 i wyżej, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa dotyczącego metodyki nauczania. Tematyka szkolenia obejmowała zagadnienia inteligencji wielorakich, występów publicznych, aktywnego słuchania oraz debatowania jako skutecznego narzędzia nauczania języków obcych i budowania społecznych kompetencji. Zajęcia prowadzone były w formie wykładów i warsztatów, pracy w grupie oraz indywidualnej pracy uczestników polegającej na tworzeniu nowych zadań.

Prowadzący Omar Escobar okazał się osobą kompetentną i doświadczoną w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli z niesamowitą energią i pasją. Instytucja organizacyjna Europass Teacher Academy zapewniła bardzo dobre warunki szkoleniowe, wyśmienitą lokalizację w centrum Amsterdamu oraz regularny kontakt mailowy.


Wiedzę z kursu z pewnością wykorzystam do eksperymentowania i rozwijania nowych praktycznych metod nauczania. Nawiązanie nowych kontaktów z koordynatorami międzynarodowej współpracy z Włoch, Hiszpanii i Węgier, mam nadzieję,  zaowocuje kolejnymi projektami Erasmus+. Dzięki udziałowi w kursie miałam możliwość testowania i rozwijania nowych metod uczenia się i nauczania, wzrosła moja wiedza na temat systemów edukacji w innych krajach.


Szkolenia zagraniczne to wspaniała okazja do podnoszenia własnych kompetencji społecznych, językowych i kulturowych oraz zwiększenia swojej satysfakcji z pracy.

autorka: Krystyna Błażewska 

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie