Logo
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku
ul. Mickiewicza 10, 46-200 Kluczbork
tel.: 77 418 12 70, 77 418 12 31
   
  

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022


W inauguracji nowego roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących uczestniczyli Starosta Kluczborski Mirosław Birecki, Wicestarosta Lesław Czernik oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Joanna Neugebauer. 
 
Podczas uroczystości ślubowanie złożyli wszyscy pierwszoklasiści. Jako były absolwent szkoły Starosta zdradził uczniom swoją receptę na przetrwanie czterech lat edukacji w "Mickiewiczu", cennych rad udzieliła pierwszoroczniakom także dyrektor ZSO Krystyna Błażewska.
 
Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego kilka słów  od Starosty dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców:
 
Drodzy Uczniowie
Zdaję sobie sprawę, jak bardzo stęskniliście się za bezpośrednim kontaktem ze swoimi rówieśnikami i nauczycielami. Życzę Wam, aby czas spędzony w szkole był źródłem inspiracji, ciekawych doświadczeń, rozwijania pasji oraz budowania przyjaznych relacji z koleżankami i kolegami. Niech edukacja stanie się przyjemnością odkrywania tego, co nieznane, a każdy podjęty przez Was wysiłek zaprocentuje dobrymi ocenami.
 
Drodzy Nauczyciele
Życzę Wam sukcesów w realizacji ambitnych planów zawodowych, wytrwałości w dążeniu do celu i odwagi w podejmowaniu kolejnych wyzwań, które towarzyszą nam na progu każdego nowego roku szkolnego. Wasz profesjonalizm i zaangażowanie są najważniejszym elementem sukcesu edukacyjnego i wychowawczego uczniów.
 
Drodzy Rodzice
Zaufanie i współpraca między Wami a Nauczycielami jest kluczowa dla właściwej organizacji kształcenia. Dlatego dziękuję Wam, że wspieracie działania szkoły. Życzę Wam, abyście mogli każdego dnia cieszyć się z postępów i osiągnięć swoich dzieci.
 
Życzę Wam wszystkim, aby był to pomyślny rok, pełen dydaktycznych, wychowawczych i osobistych sukcesów. Bądźcie bezpieczni i zdrowi!

Tekst i zdjęcia: Powiat Kluczborski
 

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie